Állatgyógyászati készítmények
kaptar
Védőálarcok szublimáláshoz
Tekintse meg kínálatunkat
Kaptárak és tartozékaik

Munkatársat keresünk!

Győrben működő Kft, méhészeti szakáruház, keres csapatába agilis, gyakorlati érzékkel rendelkező, munkájára igényes munkatársat.

Feladatok:

  • Napi adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Pénztárgép kezelése, ezzel kapcsolatos nyilvántartások kezelése, napi elszámolás
  • kimenő/bejövő számlák készítése/kezelése, terméknyilvántartás karbantartása
  • webáruházból beérkező rendelések kezelése, az áruház karbantartása
  • bejövő vevők kiszolgálása
  • kapcsolattartás beszállítókkal írásban/szóban
  • kiállításokon, rendezvényeken való részvétel

munkatarsat-keresunk

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • word, Excell felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány (gyakorlattal),
  • angol és/vagy német nyelv ismeret előny

Nyitvatartás: hétköznap 08.00 – 17.00 h-ig, illetve szombaton 08.00 – 12.00 h-ig

Munkarend: munkaidő keretben történő beosztás szerint.